Slavíme 30 let!

Nový rok 2023 je významný pro život firmy Valmon. Je pro nás totiž jubilejní! Slavíme již 30 let na trhu!

Za takto významné výročí vděčíme zejména Vám - našim zákazníkům a proto Vám velice děkujeme za přízeň a důvěru. 

V roce 1993 jsme spustili první stroje, abychom pro Vás vyrobili první metry hadic. Nedlouho poté jsme naše hadice poprvé převezli přes hranice a tak se dostali s našimi výrobky do povědomí i zahraničních firem. 

Za celých třicet let jsme se snažili přinášet nové výrobky na trh a stále inovovat výrobní technologie. Vedle tradičních hadic, které se již řadí mezi léty prověřené "evergreeny", jsme spustili výrobu zahradních hadic typu GARDEN, zajímavé nejen díky funkčnosti, ale i svým designovým provedením. Do extrémních podmínek jsme začali s výrobou elastických hadic TOP ELASTIC, které vydrží pružné a elastické ve vysokých i velice nízkých teplotách. V neposlední řadě jsme také rozšířili výrobu o sací spirálové hadice, bez kterých se neobjede žádný zemědělec. 

Snažíme se neustále naslouchat veškerým připomínkám a nápadům, aby naše výrobky uspokojily co nejvíce zákazníků a my tak s Vámi mohli být ještě minimálně dalších 30 let.

Těšíme se na další léta vzájemné spolupráce!

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec