Již 30 let si můžete zakoupit kvalitní PVC hadice od naší společnosti VALMON. Díky vysoké kvalitě, vybraným materiálům a dlouhé životnosti produktů jsme se rychle dostali do povědomí nejen v České republice, ale také v okolních zemích. Záhy jsme se vyšplhali až na pomyslnou první příčku mezi výrobci hadic z PVC v ČR.

V nabídce firmy VALMON si téměř každý přijde na své. Naleznete u nás široké množství typů hadic v různých délkách, průměrech a barevných provedeních. Budeme rádi, když se na nás obrátíte s výběrem správného typu hadice a příslušenství pro vaše potřeby.
Těšíme se na Vás!

My v číslech

30

zaměstnanců

1 200

spokojených odběratelů

30

let praxe

5 mil.

metrů vyrobených hadic za rok

HISTORIE

2019

Nákup nových strojů pro využití nových technologií ve výrobě.

2016

Spuštění výroby sacích hadic.

2015

Pořízení granulovací linky.

2014

Pořízení nové výrobní linky na speciální jednovrstvé hadice.

2003

Stěhování firmy do vlastních prostor.

1994

Vstup na exportní trhy.

1993

Zahájení výroby a dodání prvních metrů na český trh.

1991

Založení firmy v obchodním rejstříku.
Reference

Naší snahou je uspokojení zákazníka dle jeho požadavku. Cílem tohoto snažení je skloubit v nejlepším možném poměru kvalitu a cenu, a proto si u nás každý zákazník vybere podle svého přání. K vlastním výrobkům, jako jsou zahradní, průmyslové, pračkové a jiné druhy hadic, také nabízíme široký sortiment příslušenství a doplňků, které k výrobnímu programu zcela určitě patří. Těšíme se na spolupráci s vámi.
Ing. Lenka Pospíšilová
jednatel společnosti

Podporujeme

Malá Jasénka

Malá Jasénka

Dětský soubor Malá Jasénka ze Vsetína pracuje nepřetržitě od roku 1955 jako základna dospělého souboru Jasénka. Taneční soubor se soustřeďuje na zpracování folklóru Valašska – Horního Vsacka a čerpá především z bohatých sbírek významné osobnosti, sběratele a hudebníka Zdeňka Kašpara.

Charita Valašské Meziříčí

Charita Valašské Meziříčí je součástí Charity Česká republika, která je účelovým zařízením Římskokatolické církve pro službu všem potřebným bez rozdílu.

Charita Valašské Meziříčí
MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí

MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí

V roce 2011 oslavila škola 100 let svého trvání.