Záruka kvality Dbáme na vysokou kvalitu hadic, a tak jsme se dostali do širokého povědomí nejen v Česku, ale i v okolních zemích celé Evropy. Naše hadice jsou zárukou kvalitního materiálu, užitných vlastností a životnosti.

Garance spokojenosti

Společnost Valmon je firma s téměř 30letou tradicí výroby PVC hadic. Za tuto dlouhou dobu naše firma pevně zakotvila na českém trhu, a to především důrazem na kvalitu svých výrobků. Můžeme se pyšnit mnoholetými spokojenými odběrateli. Vysoká kvalita společně s krátkými dodacími lhůtami a se stále se rozšiřujícím sortimentem, a to i speciálních hadic s určitým zaměřením, je hlavní předností naší společnosti.

Výroba a kontrola

Jednou z našich největších předností a výhod je příprava směsí z prvotního materiálu a zároveň schopnost flexibilně reagovat na požadavky a přání zákazníků jako jsou barevná provedení či průměry hadic.

Naše hadice jsou složeny ze tří vrstev – vnitřní duše, oplet vysokopevnostní přízí a vnější obal. Vysoká kvalita hadic je docílena výborně zvládnutou technologií výroby, díky které hadice splňují požadavky na tlakové parametry a tvarovou stálost.

Vyrábíme hadice od nejmenších průměrů (4mm), až po ty největší (50mm) v různých barevných a typových provedení.

Neodmyslitelnou součástí výroby jsou hadice pro průmyslové využití ať už jsou to sací hadice k čerpadlům, hadice pro sváření, pro důlní průmysl, plynové hadice či hadice pro technické účely.

Jste rybář či vinař? I vy si u nás přijdete na své! Vyrábíme totiž i speciální hadice pro vaše potřeby. Mimo to vyrábíme taktéž hadice k hydro-masážním vanám a whirpoolům.

Neodmyslitelnou součástí jsou také přívodní a odpadní hadice k pračkám včetně armování koncovek.

Jakožto jediná firma v Česku a na Slovensku distribuujeme hadici na pitnou vodu s platným evropským certifikátem dle současných norem EU. Díky nám si tedy můžete například pochutnat na lahodné kávě z nápojových automatů k nimž tyto hadice rovněž dodáváme.

Pyšnit se můžeme pomyslným prvenstvím v nabídce nového typu hadice TOP ELASTIC, u níž jsme díky inovacím, vlastnímu výzkumu a jedinečné receptuře docílili k vylepšeným vlastnostem hadice při působení extrémních teplot. Jak již název napovídá, je tato hadice mimořádně elastická a mimo jiné je certifikována pro dopravu pitné vody.

Video