Načítání obsahu...

Záruka kvality

Dbáme na vysokou kvalitu hadic, a tak jsme se dostali do širokého povědomí nejen v Česku, ale i v okolních zemích celé Evropy. Naše hadice jsou zárukou kvalitního materiálu, užitných vlastností a životnosti.

Garance spokojenosti

Společnost Valmon je firma s více než 23letou tradicí výroby PVC hadic. Za tuto dlouhou dobu naše firma pevně zakotvila na českém trhu a to především důrazem na kvalitu svých výrobků. Můžeme se pyšnit mnoholetými spokojenými odběrateli, přičemž s některými spolupracujeme již více jak 20 let. Vysoká kvalita společně s krátkými dodacími lhůtami a se stále se rozšiřujícím sortimentem, a to i speciálních hadic s určitým zaměřením, je hlavní předností naší společnosti.

Výroba a kontrola

Velkou výhodou výrobní technologie je příprava směsí z prvotního materiálu, což je jedna z našich největších předností. Mimo to dokážeme ve velmi krátké době reagovat na požadavky zákazníků týkající se průměru a barevného provedení a prakticky ihned po přijetí objednávky vyrábíme hadice dle momentální potřeby. Tyto hadice se skládají ze tří vrstev, a to vnitřní duše, opletu vysokopevnostní přízí a vnějšího obalu. Výborně zvládnutá technologie výroby a soudružnost všech vrstev zajišťuje vysokou kvalitu hadic, splnění požadavků na tlakové parametry a tvarovou stálost. Vyrábíme hadice různých průměrů, od nejmenších s vnitřním průměrem 4 mm, až po ty největší s vnitřním průměrem 50 mm, a to v různých barevných a typových verzích. Naše výrobní činnost se však netýká jen výroby hadic zahradních , ale vyrábíme a dodáváme i průmyslové hadice nebo hadice sací k čerpadlům či ke kompresorům. Dále vyrábíme speciální hadice pro rybáře, vinaře, k hydro-masážním vanám, whirpoolům, hadice pro důlní průmysl, plynové hadice pro sváření, hadicové vodováhy, hadice pro technické účely a hadice jednovrstvé bez opletu. Samozřejmostí jsou také odpadní a přívodní hadice k pračkám, včetně armování koncovek. V neposlední řadě dodáváme hadice k nápojovým automatům, neboť jako jediní v Česku a na Slovensku máme hadici na pitnou vodu s platným evropským certifikátem podle současných norem EU. Pro kladené náročné průmyslové podmínky, co se týká průrazu nebo teplotní odolnosti, oplétáme tyto hadice drátem, který vytvoří pevnostní a tepelnou ochranu samotné hadice. Navíc se můžeme pyšnit tím, že jako jediná firma nabízíme úplně nový typ hadice TOP ELASTIC, kdy díky nové originální receptuře z vlastního výzkumu a vývoje jsme inovovali a vylepšili vlastnost hadice, a to ve vztahu k použití za extrémních teplot. Hadice je také velmi ohebná a splňuje podmínky pro přepravu pitné vody.

Video