Valmon hadice

Proč si vybrat hadice Valmon?

Za dlouhou dobu naší existence na trhu jsme urazili kus cesty a víme, že na prvním místě chceme nabízet kvalitní výrobky, které vám budou sloužit dlouhá léta. Díky vysoké kvalitě jsme se vyšplhali na pomyslnou první příčku mezi výrobci hadic z PVC v České republice a pronikáme také na zahraniční trhy.

Naše výrobky jsou určeny nejen zahrádkářům, vyrábíme také sací hadice k čerpadlům, pračkové hadice, hadice pro rybáře, vinaře, průmyslové hadice a další.

K výrobě používáme odolné PVC materiály, proto se nemusíte obávat nepříjemného lámání hadic, uzlování nebo vypadávání pod tlakem, jako je tomu u méně kvalitních výrobků. Nechtějte za každou cenu ušetřit. Výrobky, které se prodávají za velmi nízké ceny, mají vždy také velmi nízkou kvalitu a stěží vám vydrží více než jednu sezonu. V konečném důsledku vás to bude stát více než nákup o něco dražší, zato však kvalitní hadice s dlouhou životností. Ušetříte si také spoustu nesnází, které nekvalitní výrobky provází. Je velice nepříjemné řešit například situaci, kdy hadice pod tlakem vypadne z rychlospojky a vy nejste nablízku.

Hadice Valmon jsou dostupné v různých délkách i průměrech, záleží tedy jen na vás a vašich aktuálních potřebách. Široký výběr doplňkového sortimentu je u nás rovněž samozřejmostí. V našem e-shopu zkrátka naleznete vše, co potřebujete, na jednom místě.

Hadice zasíláme vždy pečlivě smotané a zabalené tak, aby se nepoškodily.

Ať už chcete hadici na zahradu, k pračce nebo k čerpadlu, Valmon bude sázkou na jistotu.

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec