Hadice Valmon

Hadice VALMON – hadice nejvyšší kvality a spolehlivosti!

Už Vás přestala bavit nabídka spousty nekvalitního, i když levného zboží? Chcete opravdu kvalitu za přijatelnou cenu? Toto Vám můžeme nabídnout. Jsme největší výrobce hadic PVC v České republice, s více jak dvacetiletou tradicí, tradicí, která znamená kvalitu a zodpovědný přístup k zákazníkovi.

Už Vás přestala bavit nabídka spousty nekvalitního, i když levného zboží? Chcete opravdu kvalitu za přijatelnou cenu? Toto Vám můžeme nabídnout. Jsme největší výrobce hadic PVC v České republice, s více jak dvacetiletou tradicí, tradicí, která znamená kvalitu a zodpovědný přístup k zákazníkovi. A to ať se jedná o jednotlivého zahrádkáře a nadšeného kutila nebo třeba náročný průmyslový provoz. Tady všude najdete hadice značky VALMON neboli tak zvané „valmonky“ jak za ty dvě desetiletí tento název již zlidověl. Po letech naslouchání potřebám trhu máme v nabídce nepřeberné množství typů a provedení hadic. Jedná se především o hadice pro zahradu a čerpání vody, ale nejen to, ale také hadice určené pro průmyslové použití, zemědělství, potravinářství, stavebnictví. Prakticky kterákoliv oblast lidské činnosti, kde potřebujete transportovat vodu nebo vzduch. Dále nabízíme přívodní a odpadní hadice k pračkám, bazénové hadice, hadice k hydromasážním vanám a nápojovým automatům, oplétání hliníkovým drátem pro potřeby těžkého průmyslu, nebo jen jednoduché ochranné návleky.

V roce 2014 jsme uvedli na trh novinku z vlastního výzkumu a vývoje a to hadici typu Elastic, která nemění své užitné vlastnosti a to zejména elasticitu a tvarovou stálost, jak při nízkých teplotách do – 20°C anebo naopak velmi vysokých do 100°C. Toto je velmi vhodné zejména ve stavebnictví, kdy mnohé práce jsou prováděny i ve velmi chladných dnech v roce a naopak například v zemědělství, kdy teploty zejména ve sklenících se pohybují značně vysoko, tady například běžná PVC hadice změkne a ztrácí tak svůj tvar. Pro zajímavost si připomeňme, že běžná uživatelská teplota PVC hadic je od -5°C do 60°C.

V roce 2015 jsme také uvedli na trh nový typ hadice VALMON GARDEN. Hadice GARDEN je hadice nejvyšší kvality určená pro použití v zahradnictví, zemědělství, ale i v jiných oborech. Tato čtyřvrstvá hadice s černou duší, která zabraňuje tvorbě řas díky neprostupnosti slunečního záření, a tím pádem nedochází k zanášení hadice nečistotami a s inovací ve formě podélného zpevňujícího pásku po obou stranách hadice, je opět o třídu výše v odolnosti proti zalamování a kroucení. I to je důkazem, že přesto, že hadice VALMON jsou již tradičním výrobkem na českém, ale také slovenském trhu, nespíme na vavřínech a stále pro Vás připravujeme nějaké nové výrobky a inovace z naší produkce. Ale co je hlavní, jako 100% český výrobce dbáme na vysokou kvalitu našich hadic, což si již spousta našich zákazníků již ověřila, nasloucháme potřebám trhu, snažíme se vše ještě více zdokonalovat a vycházíme Vám, naším zákazníkům maximálně vstříc, pokud je to v našich možnostech.

A proto mi dovolte, abych Vás pozvala nejen na naše webové stránky, ale také do naší firemní prodejny a našich partnerských prodejen, kde Vám rádi poradíme a pomůžeme, abyste od nás odcházeli maximálně spokojeni.

Těšíme se na Vás!

Za kolektiv firmy Valmon ing. Lenka Pospíšilová


Důležité odkazy jsou zde:


www.valmon.cz

- Zašovská 534, Valašské Meziříčí, tel. 571 622 583, valmon@valmon.cz

- Firemní prodejna: Zahradní centrum, ul. Hemy 855, Valašské Meziříčí

- Partnerské prodejny: Přerov, Žerotínovo náměstí 14; Prostějov, Vojáčkovo nám 12; Hulín, Zahradní centrum U Svaté Anny 1283, Nový Hrozenkov 434

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec