Hadice na pitnou vodu

Jak vybírat hadice na pitnou vodu?

Chcete si domu zavést pitnou vodu ze studny, obecního rozvodu či jiného zdroje? Pak se neobejdete bez přívodní hadice na vodu.

Pro dopravu pitné vody se vyrábí speciální hadice ze zdravotně nezávadných PVC materiálů. Doporučujeme je pro využití jak v domácnostech či rekreačních objektech, tak v oblasti průmyslu. Uplatnění zkrátka najdou všude tam, kde je potřeba zdravotní nezávadnost hadice.

Rozhodně pro rozvod pitné vody nedoporučujeme používat jakékoliv jiné hadice, které nejsou speciálně k tomuto účelu navrženy a mají potřebné atestace zdravotní nezávadnosti. Zejména z méně kvalitních výrobků se mohou uvolňovat škodlivé látky, které by ohrozily vaše zdraví.

Hadice pro pitnou vodu Valmon jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují tvarovou stálost a dlouhou životnost. Splňují veškeré normy EU stanovené pro dopravu pitné vody. Jsou konstruovány tak, aby zvládly i vyšší tlakové požadavky. Hadice tak nebude pod tlakem vody vypadávat, kroutit se či lámat.

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec