Načítání obsahu...

O nás

Jsme největší výrobce hadic PVC v ČR a jako vždy jsme připraveni na novou sezónu.

Již více jak 20 let si můžete koupit velmi kvalitní PVC hadice od společnosti VALMON. Ta se díky vysoké kvalitě, vybranému materiálu a dlouhé životnosti produktů rychle dostala do širokého podvědomí nejen v České republice, ale i v okolních zemích. Brzy navíc vyšplhala až na pomyslnou první příčku mezi výrobci hadic z PVC v České republice. Toto umístění si drží dodnes. V nabídce firmy VALMON najdete velké množství typů hadic v různých délkách i průměrech a barevném provedení. Naše výrobní činnost se ovšem netýká pouze hadic zahradních, vyrábíme a dodáváme také průmyslové hadice, hadice sací k čerpadlům, pračkové hadice přívodní a odpadní, speciální hadice pro rybáře, vinaře a spoustu dalšího. Rádi vám poradíme s výběrem správného typu hadice či kompletního příslušenství. Budeme se na vás těšit!

My v číslech

30

zaměstnanců

1 200

spokojených odběratelů

24

let praxe

5 mil.

metrů vyrobených hadic za rok

Historie

2016

Spuštění výroby sacích hadic.

2015

Pořízení granulovací linky.

2014

Pořízení nové výrobní linky na speciální jednovrstvé hadice.

2003

Stěhování firmy do vlastních prostor.

1994

Vstup na exportní trhy.

1993

Zahájení výroby a dodání prvních metrů na český trh.

1991

Založení firmy v obchodním rejstříku.

prev_button
history_arrow
Naší snahou je uspokojení zákazníka dle jeho požadavku. Cílem tohoto snažení je skloubit v nejlepším možném poměru kvalitu a cenu, a proto si u nás každý zákazník vybere podle svého přání. K vlastním výrobkům, jako jsou zahradní, průmyslové, pračkové a jiné druhy hadic, také nabízíme široký sortiment příslušenství a doplňků, které k výrobnímu programu zcela určitě patří. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Ing. Lenka Pospíšilová

jednatel společnosti

Podporujeme

Malá Jásenka

Malá Jásenka

Dětský soubor Malá Jasénka ze Vsetína pracuje nepřetržitě od roku 1955 jako základna dospělého souboru Jasénka. Taneční soubor se soustřeďuje na zpracování folklóru Valašska – Horního Vsacka a čerpá především z bohatých sbírek významné osobnosti, sběratele a hudebníka Zdeňka Kašpara.

Charita Valašské Meziříčí

Charita Valašské Meziříčí

Charita Valašské Meziříčí je součástí Charity Česká republika, která je účelovým zařízením Římskokatolické církve pro službu všem potřebným bez rozdílu.

MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí

MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí

V roce 2011 oslavila škola 100 let svého trvání.

BK Joack

BK Joack

Dobrovolné sdružení zájemců podporujících cyklistiku fungující pod Obecním úřadem Janová. Podstatou sdružení je vytvořit dobrý kolektiv lidí, kteří společně podnikají výlety, účastní se závodů a pořádají aktivity, zejména pro děti a mládež.

Rady ptáka Loskutáka

Rady ptáka Loskutáka

Loskuták, poradí Vám co a jak – Gondíkovi vyhledávají nové trendy a nápady nejen pro kutily.

VRV team

VRV team

Zkratka VRV znamená Valašské Meziříčí – Rožnov – Vsetín , místa odkud jsou členové teamu, který se zaměřil na sport, především na cyklistiku a lyžování. Zakládající členové a jejich děti již v minulosti aktivně v těchto disciplinách sportovali a sklidili řadu úspěchů u nás i v zahraničí, především na Slovensku a v Polsku.

Kobra Vsetín

Kobra Vsetín

Sportovní klub orientačního běhu KOBRA Vsetín