Načítání obsahu...

Aktuality

Nevíte, jak správně pečovat o hadice? Poradíme Vám!

VALMON SLAVÍ 20 LET!

VALMON SLAVÍ 20 LET!

Ani se to nezdá, ale už je to 20 let co se poprvé „roztočila kola“ výrobních strojů a vyrobily se první metry hadic.

Ani se to nezdá, ale už je to 20 let co se poprvé „roztočila kola“ výrobních strojů a vyrobily se první metry hadic. A vzhledem k tomu, že celou dobu naší výrobní činnosti dbáme na vysokou kvalitu hadic, dostalo se jméno VALMON do širokého podvědomí nejen v Česku, ale i v okolních zemích. Takzvané hadice „valmonky“ jsou zárukou kvalitního materiálu, užitných vlastností a životnosti. K dnešnímu dni máme pro vás v nabídce velké množství typů hadic v různých délkách i průměrech a barevném provedení. Samozřejmě, že naše výrobní činnost se netýká jen hadic zahradních, i když o ty jde především, ale vyrábíme a dodáváme i průmyslové hadice, hadice sací k čerpadlům, pračkové hadice přívodní a odpadní, speciální hadice pro rybáře, vinaře a tak dále. Zkrátka a dobře, každý si vybere! To vše nám umožňuje naše technologie přípravy a výroby. Tím jsme také dosáhly, za těch 20 let, postavení největšího výrobce hadic z PVC v Česku. Celý náš sortiment je pro vás v nabídce v naší firemní prodejně, kde vám navíc odborně poradíme nejen s výběrem hadic, ale prakticky celého zavlažování, jak se říká „od kohoutku až po kytku“. Dále naše hadice nabízejí naši obchodní partneři, z nich někteří jsou s námi celých dvacet let a věřím, že díky tradiční kvalitě, spokojeni. A mimochodem, ty první hadice ještě nedávno sloužily, a to podotýkám, že stále na slunci, roztažené, na fotbalovém hřišti. Teď již tam mají nové, samozřejmě „valmonky“, ale ne proto, že by dosloužily, ale proto, že je někdo ukradl! Což jen dokazuje, že i po 20 letech používání jsou v takovém výborném stavu, že stojí za krádež.

A protože je jaro a zahradnická sezóna v plném proudu navštivte nás v naší firemní prodejně na ulici Hemy 855 ve Valašském Meziříčí nebona webových stránkách www.valmon.cz. Kontaktujte nás telefonicky, mailem nebo osobně a nebojte se toho, protože opravdu každý si vybere a jistě budete velmi spokojeni!

Těšíme se na Vás.

Ing. Lenka Pospíšilová

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli

Jak dovést zahradu k dokonalosti

Jak dovést zahradu k dokonalosti

Červen je jedním z nejkrásnějších měsíců v roce. Všechno se zelená, kvete a zraje nejranější ovoce, jako jsou třeba sladké jahody. Všichni se snažíme trávit co nejvíce času venku na čerstvém vzduchu. Pojďte se podívat na rady, jak si vylepšit zahradu, abyste si horké letní dny venku užili na maximum.
Jak dovést zahradu k dokonalosti
Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?

Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?

V květnu je počasí stále nevyzpytatelné, ale teplých dní přibývá. Stejně tak přibývá práce na na zahradě. Naplno se musíme začít věnovat trávníku a bojovat bude třeba i s plevelem a se škůdci. Ovocné i okrasné stromy a keře kvetou naplno a vzduch je plný jejich omamné vůně. Pojďte se s námi podívat na tipy, jak o ovocnou zahradu pečovat.
Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?
Jarní údržba zahradního nářadí

Jarní údržba zahradního nářadí

Sezóna prací na zahradě je v plném proudu. Věnujte nějaký čas i údržbě zahradního nářadí. Déle vám pak vydrží a práce s ním bude snadnější a bezpečnější. Na které nářadí bychom se tedy měli zaměřit?
Jarní údržba zahradního nářadí