Načítání obsahu...

Aktuality

Nevíte, jak správně pečovat o hadice? Poradíme Vám!

Pračkové hadice

Pračkové hadice

Přívodní hadice k pračkám vyrábíme z kvalitního PVC materiálu. Jsou určeny pro napouštění vody do pračky.

Při výrobě dbáme na kvalitu zpracování a používáme pouze prvotřídní materiály.

Na pračkových hadicích se nevyplatí šetřit. Levné hadice jsou vyráběny z nekvalitních hmot, které neudrží stálý tlak a vypadávají. Nejen, že ve finále s levnou hadicí neušetříte, hrozí také riziko, že hadice pod tlakem vody vypadne ze závitu nebo se poláme a způsobí škodu ve formě vytopené koupelny – v lepším případě jen té vaší.

Kvalitní hadice vydrží sloužit mnoho let, připlatit si pár desetikorun se tedy určitě vyplatí. Nezapomeňte také vsadit na kvalitní připojovací komponenty.

V našem e-shopu najdete široký výběr pračkových hadic s různým typem koncovek včetně prodlužovacích napouštěcích hadic. Samozřejmostí je také výběr doplňkového zboží, jako jsou rozdvojky a spojovací šroubení pro přívodní hadice, plastové ohyby a spojky k odpadním hadicím a další.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli

Jak dovést zahradu k dokonalosti

Jak dovést zahradu k dokonalosti

Červen je jedním z nejkrásnějších měsíců v roce. Všechno se zelená, kvete a zraje nejranější ovoce, jako jsou třeba sladké jahody. Všichni se snažíme trávit co nejvíce času venku na čerstvém vzduchu. Pojďte se podívat na rady, jak si vylepšit zahradu, abyste si horké letní dny venku užili na maximum.
Jak dovést zahradu k dokonalosti
Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?

Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?

V květnu je počasí stále nevyzpytatelné, ale teplých dní přibývá. Stejně tak přibývá práce na na zahradě. Naplno se musíme začít věnovat trávníku a bojovat bude třeba i s plevelem a se škůdci. Ovocné i okrasné stromy a keře kvetou naplno a vzduch je plný jejich omamné vůně. Pojďte se s námi podívat na tipy, jak o ovocnou zahradu pečovat.
Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?
Jarní údržba zahradního nářadí

Jarní údržba zahradního nářadí

Sezóna prací na zahradě je v plném proudu. Věnujte nějaký čas i údržbě zahradního nářadí. Déle vám pak vydrží a práce s ním bude snadnější a bezpečnější. Na které nářadí bychom se tedy měli zaměřit?
Jarní údržba zahradního nářadí