Načítání obsahu...

Aktuality

Nevíte, jak správně pečovat o hadice? Poradíme Vám!

Jak vybírat hadice na pitnou vodu?

Jak vybírat hadice na pitnou vodu?

Chcete si domu zavést pitnou vodu ze studny, obecního rozvodu či jiného zdroje? Pak se neobejdete bez přívodní hadice na vodu.

Pro dopravu pitné vody se vyrábí speciální hadice ze zdravotně nezávadných PVC materiálů. Doporučujeme je pro využití jak v domácnostech či rekreačních objektech, tak v oblasti průmyslu. Uplatnění zkrátka najdou všude tam, kde je potřeba zdravotní nezávadnost hadice.

Rozhodně pro rozvod pitné vody nedoporučujeme používat jakékoliv jiné hadice, které nejsou speciálně k tomuto účelu navrženy a mají potřebné atestace zdravotní nezávadnosti. Zejména z méně kvalitních výrobků se mohou uvolňovat škodlivé látky, které by ohrozily vaše zdraví.

Hadice pro pitnou vodu Valmon jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují tvarovou stálost a dlouhou životnost. Splňují veškeré normy EU stanovené pro dopravu pitné vody. Jsou konstruovány tak, aby zvládly i vyšší tlakové požadavky. Hadice tak nebude pod tlakem vody vypadávat, kroutit se či lámat.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli

Jak dovést zahradu k dokonalosti

Jak dovést zahradu k dokonalosti

Červen je jedním z nejkrásnějších měsíců v roce. Všechno se zelená, kvete a zraje nejranější ovoce, jako jsou třeba sladké jahody. Všichni se snažíme trávit co nejvíce času venku na čerstvém vzduchu. Pojďte se podívat na rady, jak si vylepšit zahradu, abyste si horké letní dny venku užili na maximum.
Jak dovést zahradu k dokonalosti
Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?

Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?

V květnu je počasí stále nevyzpytatelné, ale teplých dní přibývá. Stejně tak přibývá práce na na zahradě. Naplno se musíme začít věnovat trávníku a bojovat bude třeba i s plevelem a se škůdci. Ovocné i okrasné stromy a keře kvetou naplno a vzduch je plný jejich omamné vůně. Pojďte se s námi podívat na tipy, jak o ovocnou zahradu pečovat.
Ovocná zahrada - jak o ni pečovat?
Jarní údržba zahradního nářadí

Jarní údržba zahradního nářadí

Sezóna prací na zahradě je v plném proudu. Věnujte nějaký čas i údržbě zahradního nářadí. Déle vám pak vydrží a práce s ním bude snadnější a bezpečnější. Na které nářadí bychom se tedy měli zaměřit?
Jarní údržba zahradního nářadí